Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
         

                          10.5.2011 Moc příjemně strávené odpoledne ve vybrané společnosti


                           8.5.2011 v sobotu 28.5.2011 se ve Zlíně na sportovní hale uskuteční již 27. Krajská výstava psů Zlín. Přijďte podpořit vystavovatele a jejich mazlíčky. My se zúčastníme s Angelem.
                     krajska-vystava-zlin.jpg

                       31.3.2011  Jsme na poslední chvíli poslali přihlášku na XX. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVU PSŮ CACIB konající v Praze LETŇANECH ve dnech 14. 5. 2011 – 15. 5. 2011. Vystavovat budeme Angela a jsme moc zvědaví jak si povede. Přijďte nás podpořit :-) – pro více informací klikněte na baner

   mezinarodni-vystava-psu.jpg

                     29.3.2011 Tak a je tady další série fotek z Topolné :-) . Není to tak ,že bychom byli bez fantazie a nedokázali najít jiné místo, ale na trénink je to tam z širokého okolí nejvhodnější. Tentokrát jsme však nebyli sami. Podívejte se na fotky ,jak jsme dováděli s našima psíma kamarádama.


                   12.3.2011  Během února a března jsme absolvovali spousty výšlapů spojených s výcvikem. Zodpovědně jsme se snažili zlepšit kondici našich psů. Párkrát jsem měl sebou i foťák, můžete se tedy podívat na pár záběrů. Fotky průběžně doplňuji na rajce.net http://claireblack1.rajce.idnes.cz/. Ze všech stojí asi nejvíc za zmínku fotky z Topolné.  

                  6.2.2011  S Buddym jsme si vyšli na nedaleký kopec Šternberk. Claire cestou objevila běh, který se následně pokoušeli s Anglem a Buddym shodit ze stromu. Až jsme dorazili na Šternberk hodily jsme pár aportů a šli pomalu zpět domů. Bylo to moc hezky strávené odpoledne


  
        


                      8.1.2011
  Jsme se s
Angelem zúčastnili VI.Hanácká Národní výstava psů. Angel obsadil 1. místo v mezitřídě. Od p. Ing. Kordy jsme dostali povzbuzení do dalších výstav. Toho si moc vážíme. A jistě to nebyla poslední výstava.  
   
                    
                 
                1.1.2011    Od dneška je možné zobrazit naše stránky ve všech světových jazycích pomocí funkce Google překladač.                

               23.12.2010
  Přejeme všem klidné prožití svátků vánočních a šťastný  Nový rok                                            

  Obrazek            

                    4.12.2010  Sněžilo několik dnů, až napadlo více jak 30cm sněhu. Přesto, že jsme doma všichni nemocní, neodolal jsem a vzal psíky na procházku. Společně jsme se pěkně vydováděli v čerstvě napadaném sněhu.

                

                  28.11.2010  Napadl první "sníh"! Vyrazili jsme na procházku do nedalekého hliníku a nezapomněli jsme sebou vzít také foťák. Teplota byla sice pod bodem mrazu, což, ale vůbec nebránilo Claire a Angelovi dovádět v kalužích jako v létě.

              

                        6.11.2010  S Bellou, Angelem a Claire jsme si udělali moc hezké sobotní odpoledne. Na štěrkovišti v Topolné jsme trénovali marking, aport z vody, dohledávku a vlečku s pernatou. Všichni jsme si to moc užili.

                  

   
                     30.10.2010
 Výcvik s Evičkou Hromádkovou za slunného, podzimního dopoledne. Trénovali jsme marking, poslušnost a vlečku. 

 


                     8.8.2010 Dal Angel své paničce moc pěkný dárek k narozeninám. Úspěšně složil zkoušky 
OVVR v I. ceně. Další fotky jsou zde

 

                     24.4.2010 Jsme se s Angelem zúčastnili výcviku zaměřeného na ověření vloh retrívrů. Tento výcvik se konal v Olomouci u malebného "Poděbrady" rybníku. Všichni jsem si to náramně užili                 

 

      Obrazek             

                      16.2.2010 Do sekce Videogalerie byly přidány videa, kde se můžete podívat jak to dopadá, když si svého mazlíčka necháte „krapet“ přerůst přes hlavu. Upřímně, něco takového jsem ještě neviděl. Nenapadlo by mě, že je to vůbec u retrívrů možné. Přesvědčte se sami  ZDE

                      30.1.2010 od Jackových (Aronových) páníčku jsme obdrželi pár fotografií, na které se můžete podívat  ZDE

                    17.7.2009  Tak a jsme "sami" - štěňátka jsou již ve svých nových domovech. Novým majitelům přejeme, ať jim naši kluci dělají jen samou radost.

                

 

                      13.7.2009 doplněny všechny fotogalerie štěňátek ZDE
                       
                      28.6.2009
 vytvořena videogalerie    ZDE 

                                       doplněny fotogalerie štěňátek  ZDE 


                    25.6.2009 zprovozněna návštěvní kniha, napiště nám rychlí vzkaz ZDE

....děkujeme 
                    27.5.2009 se nám narodila překrásná štěňátka s předpokladem pevného zdraví, silných koster a výrazně modelovaných hlavinek z perspektivního spojení jedinců

 

špičkové zahraniční krve  I´M YOUR DREAM FALMARKA & naší fenečky CLAIRE ZLATÝ DÉŠŤ  se skandinávskými předky, mnohonásobnými šampiony.
více informací    ZDE
 Obrazek